İade, Değişim ve İptal İşlemleri

Satın almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir gerekçe belirtmeksizin 15 (onbeş) gün içinde iade edebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünü tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan İade ve Değişim Formunu doldurarak iade talebinde bulunabilirsiniz. İade edilecek ürünün Yurtiçi Kargo ile gönderilmesi halinde kargo bedeli tarafımıza ait olacaktır.

Ürün iade edilirken teslimat sırasında gönderilen orijinal faturanın da iade edilmesi gerekmektedir. Orijinal faturanın bulunmadığı durumlarda maalesef iade işlemi gerçekleştirilemez.

Kişiye özel hazırlanmış ürünler için cayma hakkı kullanılamaz.

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Teslimat Aşamasında Ürünün Zarar Görmesi;
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Paketin zarar gördüğünü bize bildirmeniz halinde siparişiniz ile ilgili çalışmalara başlanacak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlanacaktır.

Genel İade Şartları Aşağıdaki Gibidir;
İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez), tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz veya ,İade ve Değişim Formunu doldurmanız gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünün Yurtiçi Kargo ile gönderilmesi halinde kargo bedeli tarafımıza ait olacaktır. Diğer kargo firmaları ile gönderilen alıcı ödemeli gönderiler kabul edilmeyecektir.

Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz.